PL
PL

(Polski) Festiwal Akademia Gitary to ponad 100 wydarzeń przez 5 tygodni w 50 miejscach.

See program

— News

(Polski) Pola Chobot&Adam Baran zwycięzcami przeglądu gitarowego!

(Polski) Jury postawiło na jazzowo-bluesowy duet, który usłyszycie już 27 sierpnia na Starym Rynku w Poznaniu.

Read more

(Polski) Muzyczne transformacje

(Polski) Piotr Żaczek z autorskim projektem Transformen's w Poznaniu i Gnieźnie

Read more

(Polski) Charyzmatyczny Dervoed oczarował słuchaczy

(Polski) Koncerty w Kole, Szamotułach i Poznaniu były spotkaniami z niekwestionowanym mistrzem gitary.

Read more

(Polski) Koncerty Krzysztofa Zalewskiego odwołane

(Polski) Z przykrością informujemy o konieczności odwołania koncertów Krzysztofa Zalewskiego w Koziegłowach i Suchym Lesie z przyczyn organizacyjnych.

Read more

(Polski) Akademia Gitary wystartowała w Berlinie!

(Polski) Akademia Gitary po raz pierwszy zabrzmiała poza granicami kraju. Artyści znów dali świetny koncert. Niemiecka publiczność była zachwycona.

Read more

(Polski) Cztery bisy podczas koncertu w Poznaniu

(Polski) Koncert "The best of" w Auli UAM rozgrzał publiczność do czerwoności. Kolejna inauguracja pod znakiem argentyńskiego tanga zakończyła się czterema bisami. 

Read more

(Polski) Pierwsza inauguracja już za nami!

(Polski) Koncert w Archikatedrze w Gnieźnie otworzył 10. edycję Festiwalu Akademia Gitary. To był wieczór pod znakiem argentyńskiego tanga. Emocje były ogromne, ale nie tylko za sprawą muzyki!

Read more

(Polski) Zniżka na koncert Tomatito

(Polski) Mamy niespodziankę dla wszystkich fanów flamenco! Od dziś do niedzieli (13 sierpnia) obowiązywać będzie promocja na bilety na koncert Mistrza Flamenco: Tomatito.

Read more

(Polski) „Every Breath You Take” utworem happeningowym!

(Polski) 27 sierpnia Stary Rynek w Poznaniu znów wypełni się miłośnikami 6 strun, którzy wspólnie zagrają utwór happeningowy. A będzie nim w tym roku "Every Breath You Take" z repertuaru The Police. Happening poprowadzi Wojciech Pilichowski.

Read more

(Polski) Konkurs dla zespołów gitarowych

(Polski) Akademia Gitary stawia na młodych muzyków! W tym roku organizujemy przegląd amatorskich zespołów gitarowych. Szukamy grup, które nie podpisały jeszcze kontraktu płytowego, ale mają dużo energii i chęci zaprezentowania się przed większą publicznością.

Read more

Nowa kometa w galaktyce.

(Polski) Zobaczcie, jak w tym roku reklamuje się Akademia Gitary. Z okazji 10. edycji Festiwalu postanowiliśmy trochę powspominać. Zapraszamy na sentymentalną podróż do świata gitary!

Read more

(Polski) Dire Straits Symfonicznie na finał!

(Polski) Piosenki legendarnego brytyjskiego zespołu zyskają nowe brzmienie. Dwa pozornie odległe światy – muzyki rockowej i symfonicznej – spotkają się po to, by zadowolić nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Taki właśnie będzie finał tegorocznej Akademii Gitary

Read more

(Polski) Akademia Gitary 2017

(Polski) 6 strun, 10 lat = 5 tygodni, 100 wydarzeń i 50 miejsc – tak w pigułce przedstawia się tegoroczna, wyjątkowa edycja Festiwalu Akademia Gitary. Już po raz dziesiąty wyruszymy w muzyczną podróż na fali gitarowych dźwięków. Będzie się działo i, co najważniejsze, będzie się grało!

Read more