PL
PL

Course

Kurs Mistrzowski Akademii Gitary 2017

20 sierpnia - 27 sierpnia 2017 | Pałac Radolińskich | Jarocin

Kurs Mistrzowski jest nieodłącznym elementem Akademii Gitary. Stanowi wyjątkową okazję do szlifowania umiejętności pod okiem międzynarodowej kadry nauczycielskiej, w której skład wchodzą najlepsi pedagodzy i uznani na całym świecie gitarzyści. Zapisz się już teraz!

OFERTA KURSU

6 indywidualnych 30 minutowych lekcji z międzynarodową kadrą nauczycielską. Wybierz wykładowców i rozwijaj swoje umiejętności muzyczne, wykorzystując wiedzę i doświadczenie artystów zarówno zagranicznych jak i polskich. guitar 13 wykładowców do wyboru. Decydujesz, z kim najbardziej chcesz mieć lekcje, a my przygotowujemy dla Ciebie plan lekcji. Im szybciej się zapiszesz, tym większa szansa, że do wykładowcy, na którym zależy Ci najbardziej, będzie miejsce. guitar Warsztaty grupowe z improwizacji. Poprowadzi je ceniony muzyk i artysta Aleksander Dębicz. Deklarujesz, czy chcesz brać udział w warsztatach, i stworzone zostają grupy dopasowane do Twojego wieku i umiejętności. guitar Możliwość uczestnictwa we wszystkich zajęciach jako obserwator. Możesz chodzić też na lekcje innych Kursantów, aby nauczyć się od wykładowców jak najwięcej.

A PO ZAJĘCIACH

Wieczorne koncerty w Jarocinie. Akademia Gitary to nie tylko Kurs Mistrzowski, ale i kilkadziesiąt wydarzeń w całej Wielkopolsce. Proponujemy Wam udział w koncertach w ramach festiwalu. guitar Pojedź z nami na Happening Gitarowy do Poznania, który zakończy 10 edycję Kursu Mistrzowskiego. Zagramy wraz z kilkuset innymi gitarzystami z całej Polski. Możliwość występu na Koncercie Uczestników Kursu w Auli Pałacu Radolińskich. Chcesz pokazać, co potrafisz? Na Akademii Gitary możesz wystąpić podczas Koncertu Uczestników. Wystarczy zapisać się u organizatorów. guitar Moc wrażeń i nowych doświadczeń dzięki wyjątkowej muzycznej atmosferze. Na naszym Kursie muzyka otacza Cię cały czas. Przekonaj się sam, a wrócisz z Kursu z nowymi przyjaciółmi i ogromną motywacją do dalszego rozwoju. guitar Wspólne ognisko, wyjście do Aqua Parku i wiele, wiele innych! Akademia Gitary to nie tylko nauka, ale i integracja. Zadbamy o to, byś się nie nudził i w ciekawy sposób spędził czas! Instrukcję wysyłania zgłoszeń na Kurs można znaleźć tutaj.

Lecturers

(Polski)

Pablo Marquez (Argentyna)

Judicaël Perroy (Francja)

Petrit Çeku (Kosowo)

Marco Tamayo (Kuba)

Andrea De Vitis (Włochy)

Susana Prieto (Hiszpania)

Alexis Muzurakis (Grecja)

Concerts

21.08, Monday 19:30 (Polski) Duo Melis Jarocin - Kościół św. Marcina
22.08, Tuesday 19:30 (Polski) Andrzej Grygier (Młodzi Wirtuozi Gitary) i Pablo Márquez Jarocin - Kościół św. Marcina
23.08, Wednesday 19:30 (Polski) Daniel Egielman (Młodzi Wirtuozi Gitary) i Judicaël Perroy Jarocin - Kościół św. Marcina
24.08, Thursday 19:30 (Polski) Marco Antonio San Nicolas i ARTIS GuitarDuo Jarocin - Kościół św. Marcina
25.08, Friday 19:30 (Polski) Andrea de Vitis i Petrit Çeku Jarocin - Kościół św. Marcina
26.08, Saturday 19:30 (Polski) Koncert finałowy uczestników Kursu Mistrzowskiego Jarocin - Pałac Radolińskich

Applications