PL
PL

Program

(Polski) Zapowiedzi festiwalu

week 1

11.08, Friday 19:00 (Polski) Akademia Gitary: Inauguracja Festiwalu Gniezno - Archikatedra Gnieźnieńska
11.08, Friday 20:00 (Polski) Zapowiedź Festiwalu: Bianka Szalaty i Ewelina Koniec Poznań - Posnania
12.08, Saturday 12:00 (Polski) Akademia Gitary: KIDS Poznań - Posnania
12.08, Saturday 15:00 (Polski) Bianka Szalaty i Ewelina Koniec Jarosławiec - Dom Seniora
12.08, Saturday 17:00 (Polski) Otwarte warsztaty gitarowe Poznań - KontenerART
12.08, Saturday 19:00 (Polski) Akademia Gitary: Inauguracja Festiwalu Poznań - Aula UAM
13.08, Sunday 19:00 (Polski) Akademia Gitary: Inauguracja Festiwalu Berlin - Trinitatiskirche, Karl-August-Platz

Week 2

14.08, Monday 19:00 (Polski) Noc Argentyńska: Łukasz Kuropaczewski, Maciej Frąckiewicz, Bartłomiej Miler i kwintet smyczkowy Akademii Muzycznej w Poznaniu Czarnków - Sala Kina Światowid
16.08, Wednesday 19:00:00 (Polski) Artyom Dervoed Koło - Hotel Mazurek
17.08, Thursday 12:00 (Polski) Akademia Gitary: 60+ / Bianka Szalaty Hermanów - Folwark Konny
17.08, Thursday 18:00 (Polski) Młodzi Wirtuozi Gitary: Andrzej Grygier Poznań - Hotel Kolegiacki
17.08, Thursday 19:00 (Polski) Artyom Dervoed Szamotuły - Aula Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st.
18.08, Friday 17:00 (Polski) Przegląd gitarowy: eliminacje Poznań - Posnania
18.08, Friday 20:00 (Polski) NaliaH Poznań - Posnania
18.08, Friday 20:00 (Polski) Artyom Dervoed Poznań - Klasztor oo. Karmelitów
18.08, Friday 21:00 (Polski) Teatr na Wolnym: Bianka Szalaty Poznań - Dziedziniec Urzędu Miasta
19.08, Saturday 17:00 (Polski) Otwarte warsztaty gitarowe Poznań - KontenerART
19.08, Saturday 17:00 (Polski) Przegląd gitarowy: eliminacje Poznań - Posnania
19.08, Saturday 19:00 (Polski) Transformen's Poznań - CK Zamek
19.08, Saturday 19:00 (Polski) Z gitarą w tle: "Sugar Man" Pleszew - Kino Hel
19.08, Saturday 19:30 (Polski) Robert Horna Stęszew - Kościół św. Trójcy
19.08, Saturday 20:00 (Polski) Riffertone Poznań - Posnania
20.08, Sunday 17:00 (Polski) Przegląd gitarowy: eliminacje Poznań - Posnania
20.08, Sunday 18:00 (Polski) Z gitarą w tle: "The Rolling Stones: Olé, Olé, Olé!" Jarocin - Kino Echo
20.08, Sunday 19:00 (Polski) Z gitarą w tle: "Sugar Man" Pleszew - Kino Hel
20.08, Sunday 19:00 (Polski) Transformen's Gniezno - CK eSTeDe
20.08, Sunday 21:00 (Polski) Teatr na Wolnym: Andrzej Grygier Poznań - Dziedziniec Urzędu Miasta

week 3

21.08, Monday 19:30 (Polski) Duo Melis Jarocin - Kościół św. Marcina
22.08, Tuesday 10:30 (Polski) Akademia Gitary: KIDS Poznań - PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych
22.08, Tuesday 19:30 (Polski) Andrzej Grygier (Młodzi Wirtuozi Gitary) i Pablo Márquez Jarocin - Kościół św. Marcina
22.08, Tuesday 20:00 (Polski) Teatr na Wolnym: Kacper Dworniczak Poznań - Dziedziniec Urzędu Miasta
23.08, Wednesday 19:00 (Polski) Petrit Çeku Szamotuły - Muzeum Zamek Górków
23.08, Wednesday 19:30 (Polski) Andrea de Vitis Środa Wielkopolska - Kościół Kolegiacki
23.08, Wednesday 19:30 (Polski) Daniel Egielman (Młodzi Wirtuozi Gitary) i Judicaël Perroy Jarocin - Kościół św. Marcina
23.08, Wednesday 20:00 (Polski) Teatr na Wolnym: Bianka Szalaty Poznań - Dziedziniec Urzędu Miasta
24.08, Thursday 19:00 (Polski) Marco Tamayo i Anabel Montesinos Ostrów Wielkopolski - Forum Synagoga
24.08, Thursday 19:30 (Polski) Marco Antonio San Nicolas i ARTIS GuitarDuo Jarocin - Kościół św. Marcina
24.08, Thursday 20:00 (Polski) Teatr na Wolnym: Patrycja Kawalec Poznań - Dziedziniec Urzędu Miasta
24.08, Thursday 20:00 (Polski) Duo Melis Poznań - Dziedziniec Szkoły Baletowej
24.08, Thursday 20:30 (Polski) Finał Festiwalu Muzyka w Katedrze: Erlendis Quartet Kołobrzeg - Katedra
25.08, Friday 19:00 (Polski) Bianka Szalaty Baborówko - Pałac Baborówko
25.08, Friday 19:00 (Polski) Judicaël Perroy Konin - Kościół Ewangelicko-Augsburski
25.08, Friday 19:00 (Polski) Artis GuitarDUO Września - Kościół św. Królowej Jadwigi
25.08, Friday 19:00 (Polski) Erlendis Quartet Kalisz - CKiS
25.08, Friday 19:30 (Polski) Andrea de Vitis i Petrit Çeku Jarocin - Kościół św. Marcina
25.08, Friday 20:00 (Polski) Muzyka latynoamerykańska: De Jacaranda Poznań - Posnania
25.08, Friday 20:00 (Polski) Pablo Márquez Poznań - Kościół oo. Dominikanów
25.08, Friday 20:00 (Polski) Sangria, gitara i śpiew: Marco Antonio San Nicolas Poznań - Hotel PURO
26.08, Saturday (Polski) Z gitarą w tle: "Będzie głośno" Krotoszyn - Kino Przedwiośnie
26.08, Saturday 12:00 (Polski) Akademia Gitary: KIDS Poznań - Posnania
26.08, Saturday 17:00 (Polski) Erlendis Quartet Mikorzyn - Sanktuarium św. Idziego
26.08, Saturday 17:00 (Polski) Otwarte warsztaty gitarowe Poznań - KontenerART
26.08, Saturday 19:30 (Polski) Koncert finałowy uczestników Kursu Mistrzowskiego Jarocin - Pałac Radolińskich
26.08, Saturday 19:30 (Polski) Artis GuitarDUO Gniezno - Kościół Farny
27.08, Sunday 10:30 (Polski) Akademia Gitary: KIDS Poznań - Galeria Miejska Arsenał
27.08, Sunday 11:00 (Polski) Happening Gitarowy Poznań - Stary Rynek
27.08, Sunday 11:30 (Polski) Przegląd Gitarowy: finał Poznań - Stary Rynek
27.08, Sunday 13:00 (Polski) Gwiazda Happeningu: Pilichowski Band Poznań - Stary Rynek
27.08, Sunday 17:00 (Polski) Spektakl "Akompaniator" Poznań - Teatr Muzyczny
27.08, Sunday 17:00 (Polski) Muzyka latynoamerykańska: De Jacaranda Orchowo - Boisko gminne
27.08, Sunday 18:00 (Polski) Z gitarą w tle: "Patti Smith: Sen życia" Jarocin - Kino Echo
27.08, Sunday 19:00 (Polski) Marco Tamayo i Anabel Montesinos Krotoszyn - Ratusz, Sala Reprezentacyjna

week 4

29.08, Tuesday 10:30 (Polski) Akademia Gitary: KIDS Poznań - PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych
30.08, Wednesday 12:00 (Polski) Akademia Gitary: 60+ / Piotr Pałac i Urszula Stawicka Gołuchów - Zamek
31.08, Thursday 19:00 (Polski) Wiczór flamenco: Carlos Piñana Jarocin - JOK
31.08, Thursday 19:00 (Polski) Koncert Gitarowy: Adam Skrętny i Tomasz Szmidt Wągrowiec - Kino MDK
31.08, Thursday 19:45 (Polski) Piotr Pałac i Urszula Stawicka Murowana Goślina - Kościół pw. Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa
31.08, Thursday 19:45 (Polski) Z gitarą w tle: "The Rolling Stones: Olé, Olé, Olé!" Wągrowiec - Kino MDK
01.09, Friday 20:00 (Polski) Sangria, gitara i śpiew: Carlos Piñana Poznań - Hotel PURO
02.09, Saturday 17:00 (Polski) Krzysztof Pełech i Robert Horna Duo Dobrzyca - Muzeum Ziemiaństwa
02.09, Saturday 18:00 (Polski) "Madagaskar" - musicalowa przygoda Poznań - Teatr Muzyczny
02.09, Saturday 19:00 (Polski) Jacaras - hiszpańskie tańce barokowe Skórzewo - Aula Gimnazjum im. I. J. Paderewskiego
02.09, Saturday 19:00 (Polski) Mistrz flamenco: Tomatito Poznań - Aula UAM
02.09, Saturday 19:00 (Polski) Wieczór flamenco: Carlos Piñana Puszczykowo - Rynek
03.09, Sunday 10:00 (Polski) "Madagaskar" - musicalowa przygoda Poznań - Teatr Muzyczny
03.09, Sunday 12:30 (Polski) "Madagaskar" - musicalowa przygoda Poznań - Teatr Muzyczny
03.09, Sunday 18:15 (Polski) Riffertone Śrem - Jezioro Grzymisławskie - meta Śrem Triathlon
03.09, Sunday 19:00 (Polski) Jacaras - hiszpańskie tańce barokowe Kórnik - Kościół pw. Wszystkich Świętych

Week 5

06.09, Wednesday 19:00 (Polski) Bandini Chiacchiaretta Duo Kamińsko k. Murowanej Gośliny - Novel House
07.09, Thursday 19:00 (Polski) Carles Pons i Orlando di Bello Wierzenica - Dwór Wierzenica
07.09, Thursday 19:00 (Polski) Bandini Chiacchiaretta Duo Luboń - Galeria Trakcja
07.09, Thursday 19:00 (Polski) Z gitarą w tle: "Sugar Man" Poznań - Kino Malta
08.09, Friday (Polski) Z gitarą w tle: "Jimi: all is by my side" Krotoszyn - Kino Przedwiośnie
08.09, Friday 18:00 (Polski) Lilly Hates Roses Pniewy - Aula Liceum Ogólnokształcącego
08.09, Friday 19:00 (Polski) Z gitarą w tle: "Gimme Danger" Poznań - Kino Malta
08.09, Friday 19:00 (Polski) Andrzej i Małgorzata Otremba Konin - Kościół św. Bartłomieja
08.09, Friday 19:00 (Polski) Akademia Gitary: Julia Pietrucha Jarocin - JOK
08.09, Friday 19:00 (Polski) Carles Pons i Orlando di Bello Czerwonak - CKiR w Koziegłowach
09.09, Saturday 19:00 (Polski) Pajestka-Kostecki Duo Pobiedziska - Kościół Farny
09.09, Saturday 19:00 (Polski) Andrzej i Małgorzata Otremba Zbąszyń - Aula PSM I st.
09.09, Saturday 19:00 (Polski) Carles Pons i Orlando di Bello Krotoszyn - Ratusz, Sala Reprezentacyjna
09.09, Saturday 19:00 (Polski) Z gitarą w tle: "The Rolling Stones: Olé, Olé, Olé!" Poznań - Kino Malta
09.09, Saturday 19:00 (Polski) Bianka Szalaty i Ewelina Koniec Piła - Kościół św. Rodziny
09.09, Saturday 19:00 (Polski) Akademia Gitary: Julia Pietrucha Poznań - Aula UAM
09.09, Saturday 20:00 (Polski) Lilly Hates Roses Gniezno - CK eSTeDe
10.09, Sunday 15:45 (Polski) Pajestka-Kostecki Duo Rozdrażew - Kościół pw. Św. Jana Chrzciciela
10.09, Sunday 18:00 (Polski) Finał Festiwalu: Dire Straits Symfonicznie - Kuba Badach, Marek Napiórkowski i Krzysztof Herdzin Poznań - Teatr Wielki
10.09, Sunday 19:00 (Polski) Andrzej i Małgorzata Otremba Rydzyna - Kościół pw. Św Stanisława Biskupa
10.09, Sunday 19:00 (Polski) Carles Pons i Orlando di Bello Leszno - Aula PWSZ
10.09, Sunday 19:00 (Polski) Z gitarą w tle: "Argentyna, Argentyna" Poznań - Kino Malta
10.09, Sunday 20:30 (Polski) Akademia Gitary after party: Lilly Hates Roses Poznań - KontenerART