EN
EN

Program

Zapowiedź Festiwalu: Wieczór Hiszpański – Kacper Budziszewski i Andrzej Konieczny

Data: 05 sierpnia 2017 Godzina: 20:00 Miejsce: Poznań - Posnania

Duet młodych, zdolnych muzyków, którzy na co dzień koncertują ze znanymi polskimi zespołami takimi jak Fismoll, Oly., Domowe Melodie czy Duit. W 2012 roku muzycy zaczęli grywać na znanych scenach polskiej muzyki i nie tylko. Podczas koncertu duet wykona utwory mistrzów Hiszpanii, m.in. Isaaca Albéniza, Rolanda Dyensa czy Francisco Tárregi. Klasyka gitary hiszpańskiej w towarzystwie cajonu, instrumentu mistrzów flamenco, z pewnością oczaruje festiwalową publiczność!

KACPER BUDZISZEWSKI | GITARA

Jest studentem klasy gitary klasycznej (u dra Tomasza Kandulskiego) na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Swoją muzyczną przygodę zaczynał od współpracy z Fismollem i firmą Nextpop, znaną z dostrzegania muzycznych talentów, tworzących w domowym zaciszu.

ANDRZEJ KONIECZNY | CAJON

Uczy się w klasie prof. Krzysztofa Przybyłowicza (spec. perkusja jazzowa) na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Również współpracuje z wytwórnią Nextpop, grając nie tylko na instrumentach perkusyjnych, ale także komponując i tworząc muzykę elektroniczną. Brał udział w projekcie perkusyjno-elektronicznym „Fortuna plays Szymborska”.

 

Wydarzenie towarzyszące, wstęp wolny