EN
EN

Program

Tydzień 2

21.08, Wtorek 11:00 Akademia Gitary: KIDS / WARSZTATY PLASTYCZNE / zapisy Biblioteka Raczyńskich / Poznań
21.08, Wtorek 18:00 (CHOP)IN POZNAŃ & WIELKOPOLSKA / Marek Bracha / bezpłatne wejściówki Sala Biała / Urząd Miasta / Poznań
22.08, Środa 18:00 (CHOP)IN POZNAŃ & WIELKOPOLSKA / Marek Bracha / wstęp wolny Sala Chopinowska/ Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. F. Chopina/ Żychlin
22.08, Środa 18:30 Mahler - otwarta próba generalna (18:00 msza) / wstęp wolny Kościół św. Marcina / Poznań
22.08, Środa 19:30 Kurs Mistrzowski / Agnew McAllister Duo / wstęp wolny Kościół św. Wojciecha / Poznań
22.08, Środa 19:45 Patrycja Kawalec / Bezpłatne wejściówki Dziedziniec na Wolnym / Poznań
23.08, Czwartek 11:00 Akademia Gitary: KIDS / PIERWSZE GITAROWE PRÓBY / zapisy Biblioteka Raczyńskich / Poznań
23.08, Czwartek 17:00 Otwarte Warsztaty Gitarowe / wstęp wolny KontenerART / Poznań
23.08, Czwartek 19:30 Bokun/Kościuszko Duo / wstęp wolny Kościół Kolegiacki / Środa Wielkopolska
23.08, Czwartek 19:30 Kurs Mistrzowski / Nikica Polegubić / wstęp wolny Kościół św. Wojciecha / Poznań
23.08, Czwartek 20:00 Andrzej Grygier / bezpłatne wejściówki Wolny Dziedziniec przy Urzędzie Miasta / Poznań
24.08, Piątek 16:00 Akademia Gitary: 60+ / Andrzej Grygier / zapisy Zamek Górków / Szamotuły
24.08, Piątek 17:00 Otwarte Warsztaty Gitarowe / wstęp wolny KontenerART / Poznań
24.08, Piątek 18:45 K2DUO / wstęp wolny Parafia pw. Matki Boskiej Nieustajacej Pomocy / Pobiedziska
24.08, Piątek 19:00 Bokun/Kościuszko Duo / wstęp wolny Muszla koncertowa / Kórnik
24.08, Piątek 19:00 Erlendis Quartet / wstęp wolny Kościół Świętego Ducha / Konin
24.08, Piątek 19:45 Wojciech Mizera / Bezpłatne wejściówki Dziedziniec na Wolnym/ Poznań
24.08, Piątek 20:00 IV Symfonia Mahlera / Orkiestra Świętego Marcina / wstęp wolny Kościół pw. Wszystkich Świętych na Grobli / Poznań
25.08, Sobota 15:00 Kurs Mistrzowski / Koncert Uczestników / wstęp wolny POSM II stopnia / Solna / Poznań
25.08, Sobota 17:00 Otwarte Warsztaty Gitarowe / wstęp wolny KontenerART / Poznań
25.08, Sobota 19:00 Niemiecko-Polska Orkiestra Gitarowa / wstęp wolny Zamek Górków / Szamotuły
25.08, Sobota 19:00 Giulia Ballaré / wstęp wolny Hotel Puro / Poznań
25.08, Sobota 20:45 Jagoda Świdzińska / bezpłatne wejściówki Wolny Dziedziniec przy Urzędzie Miasta / Poznań
26.08, Niedziela 12:30 Happening Gitarowy / Koncert Pierwszej Polskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele / Występ Niemiecko-Polskiej Orkiestry Gitarowej / wstęp wolny Wolny Dziedziniec przy Urzędzie Miasta / Poznań
26.08, Niedziela 19:00 Niemiecko-Polska Orkiestra Gitarowa / wstęp wolny Kościół św. Marcina / Poznań
26.08, Niedziela 19:30 Mateusz Ławniczak / wstęp wolny Kościół św. Marcina / Jarocin
28.08, Wtorek 11:00 Akademia Gitary: KIDS / GITAROWE MAJSTERKOWANIE / zapisy Biblioteka Raczyńskich / Poznań

Tydzień 3

29.08, Środa 10:00 Akademia Gitary: 60+/ Jagoda Świdzińska / zapisy Śmiełów / Kalisz
29.08, Środa 18:00 Pełech/Horna Duo / wstęp wolny Zabytkowa piwnica Hotelu Kolegiackiego / Poznań
30.08, Czwartek 11:00 Akademia Gitary: KIDS / WARSZTATY RUCHOWE / zapisy Biblioteka Raczyńskich / Poznań
30.08, Czwartek 17:00 Leszek Zaleski Quartet / wstęp wolny Kupiec Poznański / Poznań
30.08, Czwartek 20:00 Amadeus Guitar Duo / wstęp wolny Kościół oo. Dominikanów / Poznań
31.08, Piątek 18:00 Leszek Zaleski Quartet / wstęp wolny Aula Liceum Ogólnokształcącego / Pniewy
31.08, Piątek 18:00 Pełech/Horna Duo / koncert biletowany Centrum Kultury i Sztuki / Kalisz
31.08, Piątek 19:00 Amadeus Guitar Duo / wstęp wolny Kościół Farny / Gniezno
31.08, Piątek 19:00 Jacaras / wstęp wolny Kościół Świętego Bartłomieja / Konin
31.08, Piątek 19:00 Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele / wstęp wolny Sala Kina "Światowid" / Czarnków
31.08, Piątek 20:00 Dominic Miller / koncert biletowany Aula UAM / Poznań
01.09, Sobota 17:00 Wieczór Hiszpański: Łukasz Kuropaczewski / Carlos Piñana / Miguel Ángel Orengo / César Álvarez / Orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu / bezpłatne wejściówki Przystań Miejska na Cyplu nad Wartą / Poznań
01.09, Sobota 18:00 Jacaras / wstęp wolny Biblioteka miejska / Luboń
01.09, Sobota 19:30 Andrzej Grygier / wstęp wolny Kościół w Tarnówku / Połajewo
02.09, Niedziela 13:00 Poranek Lusowski: Jacaras / wstęp wolny Kościół / Tarnowo Podgórne
02.09, Niedziela 18:00 Mateusz Ławniczak / wstęp wolny Muzeum Regionalne / Dobrzyca
02.09, Niedziela 20:00 Zakończenie festiwalu: Perły Baroku: coda / Poznański Chór Chłopięcy / Jacek Sykulski / Jakub Pankowiak / wstęp wolny Kościół oo. Karmelitów Bosych / Poznań
03.09, Poniedziałek 19:30 Trio Taklamakan / koncert biletowany Teatr Muzyczny / Poznań