EN
EN

Program

Tydzień 2

21.08, Wtorek 11:00 Akademia Gitary: KIDS Biblioteka Raczyńskich / Poznań
21.08, Wtorek 18:00 (CHOP)IN POZNAŃ & WIELKOPOLSKA / Marek Bracha Sala Biała / Urząd Miasta / Poznań
22.08, Środa 19:30 Kurs Mistrzowski / Agnew McAllister Duo Poznań
23.08, Czwartek 11:00 Akademia Gitary: KIDS Biblioteka Raczyńskich / Poznań
23.08, Czwartek 17:00 Otwarte Warsztaty Gitarowe KontenerART / Poznań
23.08, Czwartek 19:45 Andrzej Grygier Wolny Dziedziniec przy Urzędzie Miasta / Poznań
24.08, Piątek Bokun/Kościuszko Duo Kórnik
24.08, Piątek 17:00 Otwarte Warsztaty Gitarowe KontenerART / Poznań
24.08, Piątek 19:00 Akademia Gitary: 60+ / Andrzej Grygier Zamek Górków / Szamotuły
24.08, Piątek 19:00 Erlendis Quartet Kościół Świętego Ducha / Konin
24.08, Piątek 19:30 Kurs Mistrzowski / Nikica Polegubić Poznań
24.08, Piątek 20:00 IV Symfonia Mahlera / Orkiestra Świętego Marcina Kościół pw. Wszystkich Świętych na Grobli / Poznań
25.08, Sobota 15:00 Kurs Mistrzowski / Koncert Uczestników POSM II stopnia / Solna / Poznań
25.08, Sobota 17:00 Otwarte Warsztaty Gitarowe KontenerART / Poznań
25.08, Sobota 19:00 Niemiecko-Polska Orkiestra Gitarowa Zamek Górków / Szamotuły
25.08, Sobota 19:00 Giulia Ballaré Hotel Puro / Poznań
25.08, Sobota 20:45 Jagoda Świdzińska Wolny Dziedziniec przy Urzędzie Miasta / Poznań
26.08, Niedziela 12:30 Happening Gitarowy / Koncert Pierwszej Polskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele Wolny Dziedziniec przy Urzędzie Miasta / Poznań

Tydzień 3

28.08, Wtorek 11:00 Akademia Gitary: KIDS Biblioteka Raczyńskich / Poznań
29.08, Środa 10:00 Akademia Gitary: 60+/ Jagoda Świdzińska Śmiełów / Kalisz
29.08, Środa 18:00 Pełech/Horna Duo Hotel Kolegiacki / Poznań
30.08, Czwartek 11:00 Akademia Gitary: KIDS Biblioteka Raczyńskich / Poznań
30.08, Czwartek 17:00 Leszek Zaleski Quartet Kupiec Poznański / Poznań
30.08, Czwartek 20:00 Amadeus Guitar Duo Kościół oo. Dominikanów / Poznań
31.08, Piątek 18:00 Leszek Zaleski Quartet Pniewy
31.08, Piątek 19:00 Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele Sala Kina "Światowid" / Czarnków
31.08, Piątek 19:00 Jacaras Kościół Świętego Bartłomieja / Konin
31.08, Piątek 19:00 Amadeus Guitar Duo Kościół Farny / Gniezno
31.08, Piątek 20:00 Dominic Miller Aula UAM / Poznań
01.09, Sobota 17:00 Wieczór Hiszpański: Łukasz Kuropaczewski / Carlos Piñana / Miguel Ángel Orengo / César Álvarez / Orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu Cypel nad Wartą / Poznań
02.09, Niedziela 13:00 Jacaras Tarnowo Podgórne
02.09, Niedziela 20:00 Zakończenie festiwalu: Perły Baroku: coda / Poznański Chór Chłopięcy / Jacek Sykulski / Jakub Pankowiak Kościół oo. Karmelitów Bosych / Poznań
03.09, Poniedziałek 19:30 Trio Taklamakan Teatr Muzyczny / Poznań